Mon. Jun 17th, 2024

मुख्यमन्त्री शेरधन राईद्वारा १५ सांसद निलम्बीत

Sherdhan rai

काठमाडौं, २०७७ पुस १६ गते बिहीबार

प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईले १५ सांसदलाई कारबाही स्वरुप १५ सांसदलाई तीन महिनासम्मका लागि निलम्बन गर्नुभएको छ। आफूविरुद्धको अविश्वास प्रस्तावमा थाहै नदिई हस्ताक्षर गरेको भन्दै राईले १५ जना सांसदलाई तीन महिनासम्मका लागि निलम्बन गर्नुभएको हो ।

निलम्बनमा पर्ने प्रदेश सांसदहरुमा भीमप्रसाद आचार्य, जीवन घिमिरे, ईन्द्रबहादुर आङ्बो, विजयकुमार विश्वास, सावित्राकुमारी रेग्मी, उपेन्द्र घिमिरे, लिलावल्लभ अधिकारी, राजेन्द्रकुमार राई , यशोधा अधिकारी, लछुमन तिवारी, मोहन कुमार खड्का, कुलप्रसाद साम्बा, धिरेन्द्र शर्मा, टंक आङबुहाङ, कुसुम कुमारी श्रेष्ठ रहेका छन् ।

आजै मुख्मन्त्री राईलाई नेकपाको प्रचण्ड-नेपाल समूहले प्रदेश १ को संसदीय दलको नेताबाट हटाई भीम आचार्यलाई चयन गरेको थियो । यसअघि प्रचण्ड-नेपाल समूहले नै राई विरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गरेको थियो, जसमा आचार्यलाई मुख्यमन्त्रीमा प्रस्तावित गरिएको थियो ।

Facebook Comments